Παλιά και αγαπημένα παιχνίδια θ’ αναβιώσουν οι μαθήτριες και οι μαθητές των ΚΔΑΠ του Δήμου Ζηρού την Πέμπτη 5 Αυγούστου στην Κοινότητα Γοργομύλου. Η δράση η οποία θα περιλαμβάνει αγωνίσματα τσουβαλοδρομίες, ζωγραφική, κατασκευές διελκυνστίδα και άλλα, θα πραγματοποιηθεί στην Πλατεία Γοργομύλου και θα αρχίσει στις 7.00 μ.μ.
Τη δράση συνδιοργανώνει ο Δήμος Ζηρού, με την Κοινωφελή Επιχείρηση και την Κοινότητα Γοργομύλου.
in Πρέβεζα
Παλιά και αγαπημένα παιχνίδια θα αναβιώσουν στον Γοργόμυλο από τα ΚΔΑΠ του Δήμου
![](https://dimokratikifoni.gr/wp-content/uploads/2021/08/Paixnidia-Gorgomylos-758x1073.jpg)