Συνεχίζεται το συναρπαστικό ταξίδι εμπειριών των μικρών παιχτριών της Νικόπολης.Στη Λευκάδα απέναντι στη Νίκη ξεδίπλωσαν το ταλέντο τους και ευχαριστήθηκαν παιχνίδι.Αγωνίστηκαν όλες οι κοπέλες γιατί ο σκοπός του τουρνουά είναι αυτός, αλλά και να μάθουν τους κανόνες του υπέροχου αθλήματος.Ο επόμενος αγώνας της ομάδας είναι την Κυριακή 26 Νοεμβρίου στο ΔΑΚ Πρέβεζας στις 12:00 με αντίπαλο την ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤΑΣ.Μην το χάσετε…
in Αθλητισμός, Πρέβεζα
Τα Γαλανόλευκα αστεράκια της Νικόπολης στη Λευκάδα
![](https://dimokratikifoni.gr/wp-content/uploads/2023/11/received_1100151038003725-758x1011.jpeg)