in

“Νίκη Ψυχολογίας για τον ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 4-1 τον Παναγρινιακό”

Νίκη ψυχολογίας για την συνέχεια του πρωταθλήματος για τον ΠΑΣ Πρέβεζα κόντρα στον Παναγρινιακό.
Ο ΠΑΣ Πρέβεζα, σήμερα στις 5μ.μ. στο δημοτικό στάδιο Πρέβεζας “Αθανασία Τσουμελέκα”, υποδέχτηκε τον Παναγρινιακό στο πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος ποδοσφαίρου της Γ’ Εθνικής (5ος Όμιλος).
O ΠΑΣ στο 6′ λεπτό με τον Σιδέρη άνοιξε το σκορ, κάνοντας το 1-0, ενώ έξι λεπτά  αργότερα η φιλοξενούμενη ομάδα με πέναλτι ισοφάρισε σε 1-1, με τον ΠΑΣ να περνά ξανά μπροστά στο σκορ, αφού στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Τσάλας έκανε το 2-1.

Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Τσολακίδης “χτύπησε” δύο φορές, μια με πέναλτι στο 60′ και μια στο 77′ και “έγραψε” το τελικό σκορ ΠΑΣ Πρέβεζα –  Παναγρινιακός 4-1.

ΠΗΓΗ: Prevezabest