Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες της Δημοκρατικής Φωνής, ο 19χρονος (9 Νοεμβρίου 2001) ακραίος αμυντικός Γιώργος Φετεινίδης θα παραμείνει κάτοικος Άρτας για ακόμη ένα χρόνο. Το μεσημέρι της Πέμπτης οι διοικούντες του Καραϊσκάκη και η πλευρά του νεαρού ποδοσφαιριστή συναντήθηκαν και συμφώνησαν σε όλα για την ανανέωση του συμβολαίου μέχρι τις 30 Ιουνίου του 2022.
in Αθλητισμός, Άρτα
Παραμονή Φετεινίδη
![](https://dimokratikifoni.gr/wp-content/uploads/2021/06/ΠΑΕ-Καραϊσκάκης-Logo-758x758.jpg)
![editor_image](https://dimokratikifoni.gr/wp-content/uploads/2021/05/Χάιδος-PNG-RGB-Νέο.jpg)
Του Γιώργου Χαΐδου