in Εφημερίδα Πρωτοσέλιδο – 116ο Φύλλο – Δημοκρατική Φωνή – 8 Ιουλίου 2023 8 Ιουλίου 2023, 11:42 See more Προηγούμενο άρθρο Αλλάζει όψη το ιστορικό κέντρο της Πάργας Επόμενο άρθρο Το Γυμνότοπο Πρέβεζας επισκέφθηκε ο Σπύρος Ριζόπουλος Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.